Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH - Łętownia Drukuj E-mail
poniedziałek, 30 wrzesień 2019

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
MIEJSCOWOŚĆ ŁĘTOWNIA

Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie jesiennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, która będzie przeprowadzona wg następującego harmonogramu:

ŁĘTOWNIA - 4 PAŹDZIERNIK (PIĄTEK)

Podczas zbiórki będą zbierane TYLKO ODPADY WIELKOGABARYTOWE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH: m.in. zużyte meble, dywany, wykładziny, duży sprzęt elektryczny i elektroniczny (lodówki, pralki, telewizory) oraz opony z samochodów osobowych (nie będą zbierane opony z samochodów ciężarowych). Podczas zbiórki nie będą zbierane inne odpady komunalne. Zbiórka organizowana jest wyłącznie dla mieszkańców Gminy Jordanów, w ramach ponoszonej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wg złożonej deklaracji w Urzędzie Gminy w Jordanowie.

ZBIÓRKA DOTYCZY WYŁĄCZNIE ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z GOSPODARSTW DOMOWYCH I NIE DOTYCZY ODPADÓW Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

UWAGA !!!

ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY DOSTARCZYĆ WYŁĄCZNIE DO KONTENERÓW ZLOKALIZOWANYCH:

- NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W ŁĘTOWNI

POŁOŻENIE KONTENERÓW OZNACZONE ŻÓŁTĄ GWIAZDKĄ. ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY DOSTARCZYĆ WYŁĄCZNIE DO KONTENERÓW W DNIU ZBIÓRKI TJ. 4 PAŹDZIERNIKA W GODZINACH 7.00-18.00. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem (18) 26 87 613.

Image


< Poprzedni   Następny >