Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Zagraliśmy w Jordanowie Śląskim Stampa E-mail
czwartek, 27 luty 2020

Zagraliśmy w Jordanowie ŚląskimOstatni weekend stał pod znakiem piłkarskich emocji. W zaprzyjaźnionym Jordanowie Śląskim reprezentacja naszej gminy rywalizowała z powodzeniem w turnieju halowym.

Image


Na parkiecie XVII Turnieju Samorządowców Halowej Piłki Nożnej w Jordanowie Śląskim zaprezentowało się 6 zespołów z gmin powiatu wrocławskiego: Żórawina, Czernica, Sobótka, Mietków, Długołęka i gospodarze turnieju. Dodatkowo udział wzięło regionalne Starostwo Powiatowe. Nasza drużyna była traktowana jako gość rywalizujący z dziką kartą.

Image


Piłkarze zaprezentowali się z dobrej strony. Drużyna pod kierownictwem Krzysztofa Zająca zdołała wywalczyć pamiątkowy puchar za trzecie miejsce. Triumfowała ekipa z Żórawiny, która w finale pokonała zespół Mietkowa.

Image


Dziękujemy gospodarzom z Jordanowa Śląskiego za zaproszenie do zabawy i miłą gościnę.
< Precedente   Successivo >