Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Konkurs wiedzy pożarniczej Print E-mail
wtorek, 03 marzec 2020

Konkurs wiedzy pożarniczejW poniedziałek, 2 dnia marca w Urzędzie Gminy Jordanów odbyły się gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom".

Image


Do zmagań przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy, a także z Jordanowa. Młodzież była podzielona na dwie grupy. Młodsza składała się z uczestników uczęszczających do klas 1-6. Starsza 7-8.

Image


Rywalizacja składała się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie odpowiadali na 30 pytań testowych. Najlepsi awansowali do finału. W nim musieli poradzić sobie z ośmioma dodatkowymi zagadnieniami.

Komisja w składzie: Karolina Pudo - sekretarz komisji, kapitan Tomasz Mikołajek - przedstawiciel KPPSP w Suchej Beskidzkiej - przewodniczący komisji, oraz starszy aspirant Arkadiusz Kachel z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz druh Andrzej Gwiazdonik - wiceprezes zarządu Gminnego Związku OSP w Jordanowie - wyłoniła laureatów.

Image


Grupa młodsza:

1. Krzysztof Oleksa (Osielec)

2. Sebastian Zembol (Jordanów)

3. Karol Mirek (Naprawa)Grupa starsza:

1. Łukasz Wiśniewski (Łętownia)

2. Karol Bal (Naprawa)

3. Dawid Jopek (Naprawa)

Image


Dwie pierwsze osoby z każdej grupy będą reprezentowały nasz region w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 26 marca w Suchej Beskidzkiej. Wyróżnieni zostali jednak wszyscy uczestnicy konkursu. Upominki ufundowane przez Zarząd Gminny Związku OSP RP w Jordanowie oraz przez Urząd Gminy Jordanów wręczał wójt - Artur Kudzia.
< Prev   Next >