Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminny konkurs recytatorski Stampa E-mail
niedziela, 08 marzec 2020

Gminny konkurs recytatorskiW piątek, 6 marca, w szkole podstawowej w Toporzysku odbył się "Gminny Konkurs Recytatorski Szkół Podstawowych", którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Image


W konkursie wzięło udział 26 uczniów ze wszystkich szkół Gminy Jordanów. Ich występy oceniała komisja: Dorota Szklana – polonistka z Zespołu Szkół im. Bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie, Monika Hopciaś – polonistka z Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie oraz dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.


Image


W kategorii klas „0 – II” zwyciężyła Milena Targosz z Osielca, II miejsce zdobył Sebastian Wieczorek z Osielca, a trzecie – Anna Korabik z Łętowni.
 W kategorii klas „III – V” pierwsze miejsce zdobyła Martyna Pawlik z Osielca, na drugim uplasowała się Anita Możdżeń z Wysokiej, a na trzecim – Milena Oleksy z Łętowni.
 W kategorii klas „VI – VIII” zwyciężył Bartłomiej Stopa z Osielca, II miejsce zdobył Jakub Bednarczyk z Toporzyska, a trzecie – Magdalena Bachul z Toporzyska.


Milena Targosz, Sebastian Wieczorek, Martyna Pawlik i Anita Możdżeń będą reprezentować Gminę Jordanów w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych, który odbędzie się 19 marca br. w Makowie Podhalańskim. Natomiast Bartłomiej Stopa, Jakub Bednarczyk i Magdalena Bachul będą reprezentować Gminę Jordanów w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych Klas VI – VIII, który odbędzie się 26 marca br. w Budzowie.


Image


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i słodkie upominki, które wręczył Sekretarz Gminy Rafał Lubaszka wraz komisją konkursową.
Patronat medialny nad konkursem objął portal suski.DlaWas.info.
 Gratulujemy wszystkim laureatom, a za nominowanych do powiatowych konkursów będziemy trzymać kciuki. Więcej zdjęć dostępnych jest na profilu facebookowym GOKSiP Jordanów.
< Precedente   Successivo >