Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrze. Drucken E-Mail
08.03.2020

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennegoW Urzędzie Gminy Jordanów w Sali Obrad odbyła się dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Jordanów.

Image


W dyskusji publicznej wzięli udział: Artur Kudzia - wójt gminy Jordanów, Daniel Mirek- przewodniczący rady gminy, Radosław Jończak – projektant z firmy SoftGIS oraz 14 osób – mieszkańców Gminy Jordanów. Podczas dyskusji publicznej projektant wyjaśnił zgromadzonym, iż wprowadzenie zmian w studium wynikało z konieczności uwzględnienia uwag organu nadzorczego oraz organów i jednostek pomocniczych.
< Zurück   Weiter >