Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Gminny raport statystyczny Stampa E-mail
poniedziałek, 30 marzec 2020

Gminny raport statystycznySytuacja w gminie Jordanów związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nadal jest pod kontrolą. Jak wygląda najświeższy raport dotyczący osób zakażonych i przebywających w kwarantannie?

Image


Na dzień 30.03.2020 (poniedziałek) w kwarantannie znajduje się łącznie 69 osób. Co ważne, żadna z nich nie zgłosiła potrzeby otrzymania pomocy od pracowników opieki społecznej. Jak do tej pory w gminie Jordanów nie zanotowano przypadku zdiagnozowania choroby wywołanej działaniem koronawirusa.

Mieszkańcy przebywający w kwarantannie:

Naprawa - 32

Osielec - 14

Łętownia - 10

Toporzysko - 10

Wysoka - 3

< Precedente   Successivo >