Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Konkurs palm ... online Drucken E-Mail
02.04.2020

Konkurs palm ... onlineGminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie - filia Osielec - zaprasza wszystkich mieszkańców Osielca do wzięcia udziału w internetowym konkursie palm wielkanocnych.

Image


Do 5 kwietnia 2020 roku do godziny 24:00 można przesyłać zdjęcia palm wielkanocnych na Facebookowy profil "Biblioteka Świetlica Osielec". Należy także dołączyć zdjęcie podpisanej zgody dotyczącej ochrony danych osobowych. Dokument do pobrania znajduje się w poście z 1 kwietnia na wspomnianym fanpejdżu.

6 kwietnia zdjęcia palm zostaną zamieszczone na Facebookowym profilu biblioteki i od tego momentu rozpocznie się głosowanie na najpiękniejszą tradycyjną palmę wielkanocną. Wybór odbędzie się za pomocą kliknięcia "Lubię to" pod wybranym zdjęciem.

Trzy palmy, które otrzymają największą liczbę polubień zwyciężą i otrzymają drobne upominki od organizatora konkursu. Głosować można do 7 kwietnia do północy. Dzień później nastąpi ogłoszenie wyników.

Co oznacza "tradycyjna" palma?

- musi być wykonana własnoręcznie

- prawdziwe bazie, bukszpan

- własnoręcznie wykonane kwiaty z bibuły/krepiny

- wstążki z bibuły

- nie może zawierać gotowych i sztucznych elementów (wstążek, kokardek, sztucznych kwiatów)

< Zurück   Weiter >