Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Laptopy dla uczniów i nauczycieli Drukuj E-mail
piątek, 17 kwiecień 2020

Laptopy dla uczniów i nauczycieliW ramach programu "Zdalna Szkoła" gminie Jordanów udało się pozyskać środki w wysokości 70 tysięcy złotych. Dodatkowo, wójt Artur Kudzia z budżetu gminy postanowił dołożyć kolejne 20 tysięcy.

Image


Wszystkie te środki zostaną przeznaczone na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli do zdalnej nauki, a po jej zakończeniu sprzęt zostanie przekazany szkołom. Dodatkowo zgodnie z zarządzeniem wójta szkoły na wniosek rodzica mają udostępniać posiadany sprzęt (laptopy lub tablety). Aby wypożyczyć taki sprzęt rodzic musi złożyć wniosek do właściwej miejscowo szkoły, oraz zaakceptować regulamin i podpisać umowę użyczenia.

Sprzęt zostanie wypożyczony na czas prowadzenia zdalnej edukacji, a po jej zakończeniu będzie zwracany szkole. Wzór pism dostępny jest na Facebookowym profilu Gminy Jordanów.

Zadanie pn. „Zakup laptopów do prowadzenia zdalnej edukacji w Gminie Jordanów” jest dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
< Poprzedni   Następny >