Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Dzień Strażaka Drukuj E-mail
poniedziałek, 04 maj 2020

Dzień StrażakaImage


Druhny i Druhowie,

Co roku, 4 maja z wielką radością obchodzimy święto wszystkich strażaków. Wasza praca - a właściwie misja - budzi podziw i uznanie całego społeczeństwa. Nie inaczej jest z mieszkańcami gminy Jordanów, którzy szczerze doceniają Wasze męstwo, ofiarność i zaangażowanie.

Jako włodarz Gminy Jordanów słowa uznania kieruję w sposób szczególny do przedstawicieli jednostek OSP z Łętowni, Naprawy, Osielca, Osielca Górnego, Toporzyska oraz Wysokiej. To Wy bardzo często jesteście pierwsi na miejscu zdarzeń i mocno wspieracie swoich kolegów z jednostek PSP. To rola trudna, ale codziennie udowadniacie, że na Naszych strażaków po prostu można liczyć.

Chciałem w dniu Waszego święta przekazać w imieniu wszystkich mieszkańców słowa podziękowania. Życzymy, aby święty Florian strzegł Was i Wasze rodziny. Przede wszystkim niech każda akcja będzie zakończona szczęśliwym powrotem do domu, a służba społeczna przez długi czas niech sprawia jak najwięcej satysfakcji.

Z wyrazami szacunku,

Artur Kudzia

Wójt Gminy Jordanów< Poprzedni   Następny >