Gmina Jordanów
Gmina Jordanów

Polski :: English :: Deutsch :: Italiano
Rywalizujemy w plebiscycie Drukuj E-mail
wtorek, 12 maj 2020

Rywalizujemy w plebiscycieRozpoczęło się głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski – Najpiękniejsza Gmina Wiejska. Do niedzieli 17 maja, a dokładniej do godziny 21 można oddawać głosy. W pierwszym etapie rywalizujemy z gminami z powiatów oświęcimskiego, suskiego oraz wadowickiego.

Image


W plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską w naszym województwie Małopolska została podzielona na osiem regionów. W każdym tygodniu począwszy od 4 maja wybierane są z danego regionu po dwie gminy, które awansują do finału. Ostateczne głosowanie odbędzie się w dniach 29 czerwiec – 12 lipiec.

Udzielić swojego wsparcia, oraz sprawdzić aktualne wyniki można pod tym linkiem - Panel do głosowania
< Poprzedni   Następny >